Ako som znížil svoju hmotnosť o 40%: príbeh človeka, ktorý schudol 56 kg!

Toto je príbeh Adama Horváthaa, človeka, ktorý ako 40 ročný mal 137 kg a bol veľmi blízko nevyliečiteľných zdravotných problémov.

Adam si uvedomil, že sa nechce zmieriť so životom s cukrovkou a obezitou. Zvolil si inú cestu.

Vedel som, že musím podniknúť drastické opatrenia. Musel som znormalizovať svoju váhu. Bol som zúfalý. Ledva som si mohol zapnúť nohavice veľkosti XXXXXL na páse s objemom od 112 do 118 cm. Aj táto veľkosť mi bola veľmi rýchlo malá.

Pravidelne som musel meniť gombík, ktorý sa zakaždým odtrhol. Bolo veľmi ťažké nájsť vyhovujúcu košeľu. XXL tričká mi boli malé, košele ma sťahovali keď som sedel. Zle som spal. Keď som ležal na gauči alebo posteli, cítil som sa ako veľryba.

K tomuto všetkému došlo z niekoľkých dôvodov, ktoré sa objavili ešte v mojom detstve.

Nikdy v živote som nezabehol jeden kilometer od začiatku do konca, aby som si nemusel oddýchnuť alebo jeden úsek sa neprechádzať.

V roku 2017 som mal 137 kg a takmer som dostal cukrovku.

Vtedy som sa rozhodol, že zmením svoj život. Obával som sa o svoju manželku, nechcel som aby ovdovela.

Samozrejme, začal som s diétami.

Všetky diéty fungujú na rovnakom princípe: ak prijímame menej kalórií ako spálime, hmotnosť sa bude znižovať.

Po niekoľkých mesiacoch držania diét som pochopil, že zníženie kalórií nestačí.

Napriek tomu z nejakých neznámych dôvodov neskôr sa vrátia všetky kilá alebo sa ešte navýšia.

Potreboval som niečo iné, aktívnejšie a účinnejšie. Navštívil som teda posilňovňu. Ani tam som ale nedosiahol želané výsledky. Príliš fyzického a psychického trápenia. Toľko zakázaných vecí, ktoré som mal rád a žiadne výsledky – toto všetko ma aj priviedlo k depresiám.

Začal som veľa piť a vrátili sa mi všetky kilá, ktoré sa mi podarilo znížiť namáhavými tréningami a diétami a tak som mal 8 kg navyše.

Bolo zrejmé, že to takto nesmie pokračovať a keď ma moja manželka opustila uvedomil som si, že s tým musím bojovať.

Môj nový život sa začal stretnutím s psychológom. Viem si predstaviť aký som bol zúfalý, keď 150 kilový chlap, uplakaný a opuchnutý, si vreckovkami utiera slzy a sťažuje sa aký je biedny a zúfalý.

Samozrejme, všetky moje problémy boli vyriešené. Aj bez lekára mi bolo jasné, že som psychicky ochorel z dôvodu nadváhy ale aj to, že potrebujem tieto problémy vyriešiť.

Môj najobľúbenejší Dr. Milan Juroš mi dal to riešenie. Nie, nebola to psychoterapia. Riešenie všetkých mojich problémov bola fľaštička s kapsulami Nutrivix.

Keď som dostal tento darček, nemohol som si ani predstaviť, že všetko je také jednoduché.

Samozrejme, okamžite som sa pýtal Milana na tento výrobok. V skratke:Nutrivix je nový prípravok na chudnutiealebo aby som bol presnejší, pre rýchle topenie tukových zásob. Treba ho užívať výlučne podľa návodu. Zároveň, nie je potrebné byť na žiadnej diéte. (Viac informácií nájdete na oficiálnej webovej stránke výrobcu)

Potom som začal vyhľadávať viac informácií o tomto výrobku a našiel som vedecký článok s podrobným vysvetlením. Už som nemal žiadne pochybnosti.

Nikdy som si nemyslel, že prípravok na chudnutie môže byť taký jednoduchý a chutný!

Zloženie kapsúl Nutrivix je jedinečné! Obsahujú ZELENÝ ČAJ – Camellia Sinensis, silný prírodný antioxidant a spaľovač tukov. KASIA ÚZKOLISTÁ – Cassia Angustifolia Rastlina, ktorá rastie v Ázii a Afrike. Zložka Nutrivixu pre svoj výnimočný vplyv na peristaltiku čriev a čistenie, lebo je veľmi dôležité vylúčiť nahromadené nepotrebné látky v organizme. KRUŠINA JELŠOVÁ – Rhamnus frangula Používa sa ako spoľahlivé laxatívum. Je výnimočne účinná proti zápche a podporuje peristaltiku hrubého čreva. ARTIČOKA - Cynara scolymus Artičoka obsahuje veľké množstvo minerálov a vitamínov, ale aj aktívnych látok, ktoré jej poskytujú liečivú silu. Artičoka podporuje vylučovanie žlče, podporuje a zlepšuje trávenie, pôsobí laxatívne, má mierny diuretický účinok. BREZA – Betula pendula Breza je jednou z najpoužívanejších rastlín v tradičnej medicíne. Používa sa kôra, púčiky, listy aj kmeň. Listy brezy majú diuretický účinok a pomáhajú pri čistení organizmu. Zrýchľovaním metabolizmu a čistiacich procesov intenzívne chudnete. Vlastne, iba to som aj potreboval.

Nutrivix môžete kúpiť Nutrivix iba cez internet. Tento produkt ešte stále nie je vo voľnom predaji.

Navštívil som stránku a objednal som si jedno balenie (okrem toho, ktoré mi dal lekár) Nutrivix-u. Je dobré, že nie je povinná platba vopred. Veľmi to uľahčuje nákup.

Musím povedať, že druhé balenie som ani neotvoril. Prvé úplne stačilo.

Nebudem to tajiť, pokračoval som so športovaním raz týždenne, aby som si udržal zdravie (nechcel som ochorieť na cukrovku, lebo s Nutrivixom som mohol jesť všetko, čo som chcel).

Po iba dvoch týždňoch som bol šokovaný výsledkom – mínus 8,3 kg! Nechcelo sa mi veriť čo sa deje s mojím telom. Strácal som kilá, moje telo sa zmenšovalo a vzhľad sa mi menil pred očami! Skončilo sa strácanie dychu. Stal som sa obľúbeným u žien! Dôverne Vám môžem povedať, že sa mi niekoľkonásobne zvýšilo aj sebavedomieZa celé toto obdobie som sa ničoho nezriekol!!!

Iba leniví ľudia nemôžu schudnúť týmto spôsobom!

Minul som veľa peňazí na oblečenie. Menil som veľkosť každé dva týždne. Začal som s veľkosťou XXL a teraz nosím M..

12 aprila 2016, som mal 80 kg – 56 kg menej ako pred upadnutím do depresie. Celkovo vzaté, vďaka Nutrivix-u som schudol 64 kg. .

Neuveriteľné, však?

Táto skúsenosť s chudnutím ma priviedla k pochopeniu, že môžem dosiahnuť všetko čo chcem. Cítim sa ako na vrchole sveta. Nikdy som sa lepšie necítil a nikdy som nebol šťastnejší!

Jediné, čo som chcel v živote je zlepšiť svoje telesné zdravie. A podarilo sa mi to!

Zostáva mi ešte pozrieť, ktoré problémy nasledujú na zozname.

Chcem povedať všetkým čitateľom môjho blogu, nech neodkladajú chudnutie, lebo si ani nevšimnete ako priberiete dodatočných 10 kg za rok a potom už bude neskoro urobiť čokoľvek. Navyše, chudnutie s Nutrivixomje také jednoduché, že ani nepocítite ako sa „roztápate“.

Originálny Nutrivix si môžete objednať na webovej stránke OFICIÁLNEHO dodávateľa. Tu je link ich stránky.

Pozor!
Naša stránka ponúka čitateľom zľavu na Nutrivix. Vyskúšajte šťastie a stlačte tlačidlo ZATOČ. Ak budete mať šťastie, môžete si kúpiť produkt za ešte nižšiu cenu! Veľa šťastia!

ZATOČ SI
Označenia Chudnutie Zdravie

Števo

Adam je COOL! Jeho príbeh je plný motivácie! Aj ja som si objednal na tejto stránke.

Ivan

Si správny chlap! Ty si dobrý príklad a nádej pre mnohých vo svete. Možno si aj ja objednám Nutrivix.

Martina

Tieto kapsuly aj mne pomohli! Aj ja sa mám byť na čo hrdá!

Lola

Klobúk dole! Aj ja si objednám Nutrivix! Ak chceme zmeniť svet, musíme začať od seba! Ja začínam :)

Asim

Adam, klobúk dole! Aj ja som užíval kapsuly Nutrivix a schudol som, ale nie príliš.

Vlado

Ja užívam kapsuly Nutrivix už asi 2 mesiace. Môj výsledok je -35 kg!!!

Mária

Výborný produkt!

Ivan

Ha! Predstavte si reakciu jeho bývalej! Predpokladám, že si nemyslela, že môže až tak schudnúť! : )))

Norbert

Príbeh je veľmi inšpirujúci. Idem si kúpiť Nutrivix.

Katarina 88

Už 2 mesiace chudnem s týmito kapsulami. Môj výsledok je takmer 30 kg menej! Bolo veľmi inšpirujúce prečítať si podobný príbeh. Je nemám nejaký zvláštny dôvod prečo chudnem, ale keď som mala viac ako 20 rokov, pozrela som sa do zrkadla a videla som tučnú ŽENU!!! Bolo to hrozné vzhľadom na to, že môj priateľ mal iba 60 kg! Predstavte si ako sme vyzerali keď sme boli spolu...! Verila som, že mi Nutrivix pomôže a hneď som ho začala užívať. Môj priateľ ma podporil. Objednali sme tieto kapsuly a neverili sme vlastným očiam, keď som už v prvom týždni schudla 5kg! Som veľmi rada, že som sa netrápila s diétami a podobne. Nutrivix je moja jediná diéta a neverím v žiadnu inú diétu. Preto odporúčam všetkým, ktorí majú nadbytok kíl, aby nezúfali, lebo existuje riešenie, ktoré sa volá Nutrivix. Adam, ďakujem ti, že si sa podelil o svoju skúsenosť!

Gratulujeme!

Získali ste 50% zľavu na Nutrivix!

V poriadku